Haber

AK Parti Eskişehir İl Başkanı Süleyman Reyhan vatandaşlarla iç içe olacak

AK Parti Eskişehir İl Başkanı Süleyman Reyhan, her dönemde vatandaşlarla iç içe olduklarını belirtti.

Reyhan yaptığı yazılı açıklamada, AK Parti İl Teşkilatıyla koordineli olarak yürütülen çalışma kapsamında MKYK üye ve milletvekillerinin katılımıyla 14 ilçe ve 539 mahallede programlar düzenleyeceklerini duyurdu.

Her dönemde vatandaşlarla iç içe olduklarını belirten Reyhan, şöyle devam etti:

“AK Parti olarak kapımız vatandaşlarımıza her zaman açık. Vatandaşların istek ve eleştirilerini dinliyoruz. AK Parti İl Teşkilatımız ile koordineli olarak yürüttüğümüz çalışma kapsamında 14 ilçe ve 539 mahallede programlar yapacağız. MKYK üye ve milletvekillerinin katılımıyla yapılacak çalışmaları ve hizmetleri anlatacağız.Aynı şekilde vatandaşlarımızın taleplerini de alarak önümüzdeki dönemde yerine getirmek için çaba harcayacağız.Bugün iki ayda bir vatandaşlarımızla buluşuyoruz. İlçelerimizi, ilçelerimizi, mahallelerimizi önümüzdeki günlerde oluşturacağımız heyetlerle ziyaret etmeye devam edeceğiz. Milletimizin kapısını her zamankinden daha sık çalacağız. Çünkü AK Parti gücünü milletten alıyor.”

AK Parti Eskişehir İl Teşkilatı’nın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı doğrultusunda yeni transferle saha çalışmalarına başladığı belirtilen açıklamada, bu kapsamda AK Parti Eskişehir Milletvekili Ayşen Gürcan, İl Başkanı Süleyman Reyhan ve beraberindeki heyetin görev yaptığı bildirildi. Seyitgazi ilçesinde Milletvekili Fatih Dönmez ve beraberindeki heyet Çifteler ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi. bir gelecek öngörülüyordu.

silifkeajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu