Teknoloji

Samsung Galaxy S24 beklenenden daha erken gelebilir

Samsung, Galaxy S23 serisini 1 Şubat 2023’te tanıttı. Ancak şirketin Galaxy S24 serisini 2024’ün başlarında tanıtması ihtimali giderek artıyor.

Çin sosyal medya sitesi Weibo’da @UniverseIce’ın haberine göre Galaxy S24 artık seri üretime girdi ve Bu, onu Ocak ortasından sonuna kadar bir lansman yörüngesine koyuyor . Ancak SamMobile’a konuşan bazı kaynaklar da bu görüşe katılıyor. Kesin tarih henüz belirlenmemiş olsa da herkes Ocak ayı konusunda hemfikir görünüyor.

Samsung içinde bile hala belirsizliklerin olması ve lansman için makul bir tarihin henüz kararlaştırılmamış olması kesinlikle normal. Elbette bir Samsung Unpacked etkinliği daha olacak ve hepsini canlı izleyeceğiz.

Samsung Galaxy S24 lansman tarihi söylentileri şu ana kadar oldukça zayıftı ancak daha önce bir kaynak Ocak ayından bahsetmişti. Dolayısıyla Samsung’un amiral gemisi telefonlarını bu yıl beklenenden daha erken piyasaya sürmek isteyeceği neredeyse kesin.

Samsung Galaxy S22 serisi 9 Şubat 2022’de piyasaya sürülürken, Samsung Galaxy S21 serisi ise 14 Ocak 2021’de tanıtıldı. Bu lansman tarihleri ​​örneğin iPhone için olduğu kadar sabit değil ancak her zaman erken çıkıyor. yıl.

Olası bir lansman tarihine birkaç ay olmasına rağmen Galaxy S24 söylentileri ve sızıntıları düzenli olarak ortaya çıkmaya devam ediyor. Son zamanlarda telefonlar için daha fazla RAM, daha iyi ekran ve uydu bağlantısı hakkında söylentiler duyuyoruz.

pulumur-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu