Yaşam

Survivor 2023’te 1 milyon TL’lik büyük ödülü kazanan takım belli oldu.

Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu üstlendiği Survivor 2023, birleşme partisinin ardından “Arkadaşına Sorduk” oyunu ile ekrana geldi. Yarışmacılara farklı sorular soruldu ve arkadaşlarından cevaplar alındı.

1 MİLYON TL’LİK YARIŞMALAR

Kendilerine yöneltilen sorulara arkadaşlarının verdiği cevaplar yarışmacılara puan kazandırdı. Oyunda sık sık yarışmacı ve arkadaşlarıyla takılan Acun Ilıcalı, Nefise’nin arkadaşına seslenerek, “Siz ikiniz iyi anlaşıyorsunuz ve başkalarıyla kavga ediyorsunuz galiba” dedi. 1 milyon TL’lik ödülü kazanmak için mücadele eden yarışmacıların, arkadaşlarından aldıkları yanlış cevaplara yansımaları da izleyenleri güldürdü.

GÖNÜLLÜ PERSONELİNİN KAZANDIĞI ÖDÜL

Esprili kimliğiyle tanınan Yusuf, ketçap-mayonez için yanlış cevap veren arkadaşına “Arkadaşlığımız bitti” deyince yarışmacılar gülmeden edemedi. Dün geceki büyük ödül olan 1 milyon TL, kıyasıya rekabetin sonunda mavi gruba verildi. Yarışmacılar büyük ödülü kendi aralarında paylaştıracaklar. Yeni oluşturulan gruplara göre oyunu kazanan gönüllüler oldu. Gönüllüler ekibinde Özgür, Aziz, Merve, Ertuğ, Cansu, Halil, Kardelen ve Alper yer alıyor.

MERVE VE ARKADAŞI HER SORUYU BİLİYOR, KAR VE ARKADAŞI SINIFTA BAŞARISIZ

Survivor’da bu akşam en çok konuşulan çift, geçtiğimiz dönemde Survivor yarışmacısı olan Merve ve Aleyna Çalışkan oldu. Aleyna ve Merve sorulan tüm sorulara gerçek cevaplar verdi. Gecenin sonunda Acun Ilıcalı bu başarılı ikili hakkında “Gecenin dostluk şampiyonu. Maşallah ateş yakmadılar” dedi. Kardelen ve arkadaşı Bahar ise en az doğru yanıtı veren çift oldu. 11 sorudan sadece 4’ünü doğru bilen ikiliye Acun Ilıcalı sık sık takıldı.

uluborlu-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu