Yaşam

Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı: Seni Ellere Verme 7. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

ATV’nin sevilen dizisi Vazgeçme iddialı yapımlar arasında şimdiden yerini aldı. Başrollerini Buse Meral ve Emre Bey’in paylaştığı dizi hem oyuncu kadrosu hem de konusu ile büyük ilgi görüyor. Her Pazar yeni bölümüyle ekrana gelen dizinin son bölümünde yaşananlar herkesi şaşırttı. Dizinin merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte 7. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti.

Eline Vermem Seni dizisinin son bölümünde; Zeliş, Mehmet ve Hande’nin yaptırdığı evde her şeyi öğrenmek üzeredir. Hande, Zeliş’i oradan göndermek için elinden geleni yapar.

Zeliş henüz bir şey öğrenmemiştir ama Hande ile Zeliş’in yakınlaşması Mehmet’i çok rahatsız eder. Zeliş’e yaptıklarından dolayı da çok sonludur.

Mehmet ve Zeliş birbirlerine açılırlar ve değerli itiraflarda bulunurlar. Mehmet ile arasındaki engeli öğrenen Zeliş çok üzülür.

Sana El Vermem dizisinin yeni bölümünde; Şakir, kızı Zeliş’i Mehmet’ten uzak tutmaya çalışır. Ancak bu durum Perihan ile ilişkilerinde bozulmaya neden olur.

Mehmet ile arasındaki engeli gören Zeliş, ondan uzaklaşır ve Şakir’le evlenmeye karar verir. Zeliş’in bu kararı herkesi etkiler.

Mehmet ise Zeliş’ten daha fazla ayrı kalamaz ve onu kaçırmaya karar verir. Ancak bu plan Zeliş ve Mehmet’in yeniden birleşmesi için yeterli olmayacaktır.

İşte Sana El Vermem’in yeni bölüm fragmanı:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu